Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


podrecznik:zlecenia:ponowne_badanie_pracy

Ponowne badanie

W systemie JSA istnieje możliwość ponownego zbadania pliku pracy dyplomowej np. w sytuacji kiedy pierwotnie badana treść pracy została zmieniona po uwagach promotora.

W takiej sytuacji nie trzeba wprowadzać kolejny raz całej metryki, a wystarczy dodać nowy plik zawierający treść pracy tworząc tzw. nową próbę.

W tym celu należy w na liście badań odnaleźć odnaleźć żądane badanie (w przypadku pracy z duża ilością badań zalecane jest używanie filtrów), a następnie nakierować kursor na belkę z właściwym badaniem i po pojawieniu się przycisku Szczegóły kliknąć w niego. Po rozwinięciu Szczegółów badania należy nacisnąć przycisk Nowa próba, który otwiera okno dodania nowych plików pracy dyplomowej.


UWAGA 1!

System pozwala jedynie na zarejestrowanie trzech prób w ramach jednego badania!
Status pozostałych prób w badaniu wyświetla się w Szczegółach badania ponad listą prób.

UWAGA 2!

Po wprowadzeniu zmiany Ustawień dla instytucji/jednostki system blokuje możliwość dodania nowej próby do badania i wymagane jest założenie nowego badania, jeżeli limit trzech prób nie został wcześniej osiągnięty.

/var/www/html/dokuwiki/data/pages/podrecznik/zlecenia/ponowne_badanie_pracy.txt · ostatnio zmienione: 2018/12/28 13:15 przez edulinska