Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


podrecznik:zlecenia

Badanie pracy dyplomowej

Lista badań

Po wejściu w zakładkę Badania zobaczyć można listę badań, do przeglądania których zalogowany użytkownik ma uprawnienia.

1. Filtry

Po kliknięciu na przycisk Filtry otwierany jest formularz z dostępnymi filtrami. Filtrowanie następuje po wpisaniu tekstu lub po wyborze odpowiedniej wartości z listy w wybranym polu filtra.

Dostępne parametry filtrowania to: tytuł pracy, język pracy, autor, numer albumu, typ pracy, jednostka, kierunek studiów, promotor, recenzent, numer badania, status badania, data dodania oraz data ostatniej zmiany w badaniu.

2. Sortowanie listy badań

Po kliknięciu na nagłówek kolumny można zmienić sortowanie listy wg danych w wybranej kolumnie. Przy pierwszym kliknięciu lista jest sortowana rosnąco, przy drugim zaś malejąco. Domyślne sortowanie listy jest ustawione według kolumny „Ostatnia zmiana”.

Status bieżący etap procesu analizowania tekstu pracy, w którym znajduje się badanie. Informacja ta jest pobierana z ostatnio wysłanej próby w ramach badania
Ostatnia zmiana data i godzina określająca kiedy wprowadzono ostatnią zmianę w badaniu. Mogą to być zmiany takie jak: dodanie i wysłanie pliku z pracą, zmiana statusu badania lub zmiana metadanych
Tytuł pracy dyplomowej tytuł pracy dyplomowej
Autor nazwisko i imię autora pracy
Wynik wartość PRP pobrana z wyniku badania

3. Wyszukiwanie badań

Po wpisaniu dowolnego tekstu w pasku wyszukiwania następuje przeszukanie listy badań. Korzystając z wyszukiwarki kontekstowej można ograniczyć listę do badań, w których wprowadzony tekst został znaleziony w jakimkolwiek miejscu w danych badania.

4. Dodanie nowego badania

Po kliknięciu na dowolny z tych przycisków otwierany jest formularz do rejestracji nowego badania.

5. Odśwież listę

Przycisk odświeża widoczną listę badań.

/var/www/html/dokuwiki/data/pages/podrecznik/zlecenia.txt · ostatnio zmienione: 2019/01/07 14:23 przez edulinska