Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


podrecznik:raporty

Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Both sides previous revision Poprzednia wersja
podrecznik:raporty [2019/01/31 09:55]
edulinska
podrecznik:raporty [2019/02/04 11:35] (aktualna)
edulinska
Linia 2: Linia 2:
  
 \\ \\
-<panel type="​warning"​ title="​Strona ​budowie">​ +Użytkownik będący promotorem danej pracy dyplomowej ma udostępnioną funkcjonalność pracy na Raporcie. 
-Przepraszamy</​panel>​+ 
 +Po wejściu w widok tekstu pracy wraz z zaznaczonymi podobieństwami dostępna jest nawigacja pomiędzy fragmentami tekstu oraz bazami referencyjnymi za pośrednictwem zakładki Podobieństwa po lewej stronie ekranu. 
 +Po kliknięciu na wybrane źródło podobieństwa rozwija się lista pasaży. Kliknięcie w czerwony kwadrat znajdujący się przy danym fragmencie umożliwia jego wykluczenie. Po odznaczeniu fragmentu pojawi się okno, w którym należy podać powód wykluczenia np. informację o zapożyczeniu zasadnym. Zapisanie komentarza do wykluczenia skutkuje wykreśleniem podobieństwa oraz zaprzestaniem podkreślania kolorem w tekście pracy. Okrągła ikonka z literą “i” informuje o komentarzu, zaś dla całego źródła czerwona ikona wyświetla znak “-” informujący o częściowym wykluczeniu podobieństw. 
 + 
 +{{ :​podrecznik:​wykluczenie_poj.png?​nolink&​600 |}} 
 + 
 +Istnieje również możliwość wykluczenia wszystkich fragmentów z danego źródła. W tym celu należy kliknąć w czerwony kwadrat znajdujący się przy źródle podobieństwa. 
 +Po wpisaniu komentarza dotyczącego powodu wykluczenia wszystkie fragmenty automatycznie zostaną wykreślone,​ pojawi się ikona komentarza oraz nie będą już wyświetlane z kolorowym tłem w tekście pracy. 
 +{{ :​podrecznik:​wykluczenie_zb_.png?​nolink&​200 |}} 
 + 
 +Po zakończeniu pracy na Raporcie należy kliknąć przycisk funkcyjny “Przelicz wyniki”. Wskaźnik PRP zostanie zmieniony zarówno w wynikach ogólnych jak i wynikach danej bazy referencyjnej,​ której wykluczenia dotyczyły. Informacja o wykluczeniach zostanie również umieszczona na wydruku raportu. 
 +{{ :​podrecznik:​przeliczenie.png?​nolink&​600 |}}
/var/www/html/dokuwiki/data/pages/podrecznik/raporty.txt · ostatnio zmienione: 2019/02/04 11:35 przez edulinska